» 
 

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses Bursa’da küçük kızı Elif Ada ile hasret giderdi

Arabesk müziğin duayen ismi ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, bir süre önce boşandığı eski eşi Ayşegül Yıldız ve ortak kızları kızı Elif Ada’yı görmek için Bursa’ya gitti....

Bursa’nın yerel gazetesi Hakimiyet Gazetesi’nin yaptığı habere göre, ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, kızıyla hasret gidermek için Bursa’ya gittiği bildirildi. Bursa’da ünlü bir köftecide eski eşi Ayşegül Yıldız ve küçük kızı Elif Ada ile yemek yediği ifade edilen Tatlıses, kızı Elif Ada ile hasret giderdi.

Keyifli ve eğlenceli görüntülerin yaşandığı buluşmada Tatlıses, kızını doyasıya öpüp kokladı. Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in restorandan ayrılmasının ardından muhabirlerin sorularına cevap veren Yıldız, ünlü sanatçının Bursa'ya özel bir sebepten dolayı gelmediğini, yalnızca kızı Elif Ada'yı özlediği için bir araya geldiklerini dile getirdi. Yıldız, ünlü türkücüye arabasına kadar eşlik edip İstanbul'a uğurladı.

İki yıl süren evliliklerini bir süre önce ortak bir kararla sonlandıran İbrahim Tatlıses, Ayşegül Yıldız çiftinin bu birlikteliklerinde Elif Ada isminde küçük bir kızları var. 

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *