» 
 

Ünlü şarkıcı Zara ve eşi Akif Beki resmi olarak boşandı!

2012'nin Mart ayında birliktelikleri nikah ile taçlandıran ünlü Zara ile eşi Akif Beki anlaşmalı olarak boşandılar. Boşanma sonucunda kızları Dila'nın velayeti annesi Zara'da kaldı. Zara'nın eski eşi Akif Beki kimdir? Zara'nın kızı kimdir? Detaylar

Sanat camiasından ünlü bir isim daha boşananlar kervanına katıldı. 20 Mart 2012 tarihinde Akif Beki ile nikah masasına oturan ünlü şarkıcı Zara, sessiz sedasız evlendiği ve aşk evliliği yaptığını iddia ettiği eşi ile Çağlayan Adliyesi'nde yine sessiz sedasız boşandılar.

Medya dünyasını sallayan boşanan ünlü çiftlere bir yenisi daha katıldı. Güzelliği ve sesi ile büyüleyen Zara, geçtimiz haftalarda eşi ile aşkından söz etmişti ve gündeme gelmişti. Bugünlerde ise alınan bir habere göre Çağlayan Adliyesi'nde eşi Akif Beki ile boşandılar. Çiftin boşanma nedenleri henüz bilinmiyor. Ancak anlaşmalı olarak ve birbirlerinden hiçbir şey talep etmeyerek boşandıkları söyleniyor. Çiftin 2013 senesinde Dila adında bir kız çocukları dünyaya gelmişti. Bu sene 3 yaşında olan minik prenses Dila Beki'nin velayeti ise annesi Zara'ya verildi.

Gerçek adı Neşe Yılmaz olan ünlü türkücü Zara, 1976 doğumlu Kürt kökenli olan Türk Halk Müziği'nin en değerli ses sanatçılarından birisidir. Aslen Adıyamanlı olan Zara, çocukluk yıllarında bir albüm çıkarmış ve müzik kariyerine o yaşlarda başlamıştı.

Akif Beki, 1971 yılının 2 Temmuz'unda Bingöl'de dünyaya gelen Beki, üniversite yıllarında gazetecilik mesleğine adım atmıştır. Pek çok medya kuruluşunda da görev almıştır. 2012 yılında şarkıcı Zara ile dünya evine girmiş ve bu evliliğinden Dila adında bir kız çocuğu olmuştur.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *