» 
 

Ünlü sunucu metroda tekmeli saldırıya uğradı!

Müzik programı sunucusu İpek Atcan, iddialara göre metroda bacak bacak üstüne attığı için tekmeli saldırıya maruz kaldı.

Müzik yazarı ve programcısı İpek Atcan, sosyal medya hesabından paylaştığı gönderide, metroda bacak bacak üstüne atarak oturduğu için tekmelendiğini takipçilerine duyurdu. Atcan, metro istasyonunda bir adamla göz göze geldiğini ve bacak bacak üstüne atıp oturduğu için o adam tarafından saldırıya uğradığını ifade etti. Olayın şoku ile tepki veremediğini belirten Atcan, saldırganın kendisine tekme atmasının ardından uzaklaştığını söyledi.

Yaşadığı kötü olayı kişisel blogunda anlatan İprek Atcan, metroda oturup beklediği sırada, metronun gelmesine 3 dakika kala, sağında solunda insanlar varken bir adamla göz göze geldiğini ve adamın "Ne oturuyorsun lan öyle, bacak bacak üstüne?" sözü ile şoka uğradığı sırada bacağına tekme yediğini, kendi dahil yanındaki teyzenin de şok geçirdiğini ve şokun etkisi ile tepki veremediğini yazmış. Atcan, saldırganın tekmeyi attıktan sonra uzaklaştığını, kendisinin ise tepkisiz kala kaldığını ifade ediyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *