» 
»
 

Uşak’ta taşınabilir güç kaynağı elinde patladı

Uşak’ta ikamet eden Ethem Akgün, Taşınabilir güç kaynağını doldurmak için fişe taktığı esnada bomba gibi patladı. Vücudunda yaralar açılan Akgün 3 gün yoğun bakımda tedavi gördü.

Uşak’ın merkez köylerinde Kayaağıl’da ikamet eden ve taş ocağında makine operatörlüğü yapmakta olan bir çocuk babası otuz yaşındaki Ethem Akgün, geçtiğimiz cuma cep telefonunu şarj etmek için satın aldığı taşınabilir güç kaynağını şarj etmek için prize taktı.

Takmasının üzerinden çok geçmeden güç kaynağı patlayarak, yüzlerce minik parçaya ayrılırken, metal parçalar Akgün'ün vücuduna saplandı. Kalbine ve vücudunun değişik bölgelerine saplanan parçalar nedeniyle ağır yaralanan Akgün, yakınları tarafından ambulansa Uşak Devlet Hastanesine götürüldü.

Hastaneye kaldırılan Akgün vakit kaybetmeden ameliyata alınarak vücuduna ve kalbine saplanan metal parçalar çıkarıldı. 3 gün boyunca yoğun bakımda kalan Akgün, güç kaynağını uygun bir fiyata aldığını ve Çin malı olduğunu açıkladı. Olay esnasında 1 yaşındaki oğlunun da yanında olduğunu şans eseri yara almadığını ifade eden Akgün'ün sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *