» 
»
 

Üsküdar'da bir araçın çamurluğunda ki yazı polisi alarma geçirdi

İstanbul Üsküdar'da bir aracın çamurluk kısmında bomba yazısı yazınca polis şüphelendi ve harekete geçti. Araç sahibinin bulunması ile gerçekler ortaya çıktı. Detaylar haberimizde...

İstanbul Üsküdar'da Altunizade otobüs durağının yakınlarına bırakılan içi boş aracın camları açık bir vaziyette ve arka çamurluğunda Bomba yazısı ile dikkat çeken otomobil çevredekilere ve polislere heyecan dolu anlar yaşattı. Polisin bomba alarmı, araç sahibinin aracını bıraktığı yere gelmesi ile birlikte sona erdi.

Aracının bozulduğunu ve de yaptırmak için tamirci aradığını söyleyen Ali Döğüş'e polisler tarafından trafik cezası kesildi. Korku dolu anlar yaşatan olay, saat 13.30 sıralarında Altunizade Kısıklı caddesinde Altunizade otobüs durağının yakınlarında meydana geldi. Durağın ortasına bırakılan krem rengi 33 VH 974 plakalı camları açık ve her iki çamurluğunda da bomba yazılı olan eski model otomobil polislere heyecanlı anlar yaşattı ve alarma geçirdi. 

Yapılan ihbar üzerine aracın bulunduğu olay yerine gelen resmi ve sivil ekipler çevredekilerin güvenliğini sağladıktan sonra otomobili incelemeye başladılar. Polis ilk inceleme esnasında çalıntı kaydı bile olmayan otomobilde herhangi bir suç unsuruna rastlamadı. Aracın sahibi olduğu düşünülen Ali Döğüş polisleri aracının başında görence ne olduğunu anlamadı. Polis ekipleri sürücüden gerekli evrakları istedi ve araç hakkında inceleme yaptı. Kameralara konuşma yapmak istemeyen araç sahibi polisler tarafından biraz şüphe çekti ve polis ekipleri detaylı bir inceleme yaptı. Araç hakkında herhangi bir suç unsuruna rastlamadılar fakat sürücüye hatalı parktan dolayı ceza uygulandı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *