» 
»
 

Üsküdar'da villada yangın paniğe neden oldu

Üsküdar Kısıklı'da bir villada yangın patlak verdi. İtfaiye ekipleri kar nedeni ile olay yerine güçlükle ulaştı. Yangın, itfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonucunda kontrol altına alınabildi.

İstanbul'un Üsküdar semtinin Kısıklı Mahallesi'nde bir villada yangın çıktı. Yangını söndürmek için sevk edilen itfaiye ekipleri, olay yerine kar nedeni ile geç ulaşabildi. Yangın, itfaiye ekiplerinin uzun uğraşı sonucunda söndürüldü. Edinilen bilgilere göre, Kısıklı Mahallesi Büyük Çamlıca Caddesi Turistik Çamlıca Sokak'ta henüz bilinmeyen bir nedenle yangın meydana geldi.

Villada güvenlik görevlisi olarak çalışan şahsın durumu fark etmesi üzerine itfaiye ekibine haber verildi. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Ancak bölgede yaklaşık bir haftadır süren kar yağışı dolayısı ile itfaiye ekipleri olay yerine ulaşmakta güçlük yaşadı. İş makinesinin de yardımı ile kar temizleme çalışmaları yapıldıktan sonra itfaiye araçlarının geçişi sağlandı.

İtfaiye ekipleri uzun uğraşlar sonucunda yangını kontrol altına alarak söndürebildi. Can kaybı ya da yaralanma olmazken, ciddi maddi hasar meydana geldiği belirtildi. Yangının çıkış nedeni ile ve hasar tespiti için çalışma başlatıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *