» 
»
 

Van'da terör örgütü 4 havan mermisi attı

Van'da dün gece saatlerinde bir grup bölücü terör örgütü üyeleri tarafından atılan 4 havan mermisi belediyenin garajına düştü. Havan mermilerinden dolayı çok sayıda araç hasar gördü.

Van'da bir grup terörist tarafından atılan 4 havan mermisi büyük panik yaşattı. Bölücü terör örgütü üyelerinin attıkları havan mermileri Van Büyükşehir Belediyesi garajına düştü. Şerifiye Mahallesindeki Van Büyükşehir Belediyesi garajında o anlarda birilerinin bulunmaması olası bir faciayı önlerken, mahalle sakinleri tepkilerini gösterdiler.

Meydana gelen olaydan alınan bilgilere göre, bir grup terörist, başta askerlik şube olmak üzere, oyun alanlarının ve evlerin bulunduğu alana 4 havan mermisi attı. Havan mermileri aynı bölgede bulunan Van Büyükşehir Belediyesi'ne ait olan garaja düştü. Araç parkında bulunan ambulans, çok sayıda prefabrik ve araç ciddi hasar aldı. Olay sonrasında bölgeye gelen polis ekipleri, bölgede geniş çaplı aramalar gerçekleştirdi.

Bölgede bulunan mahalle sakinleri ise yaşanan bu olaya tepkilerini göstererek, olayın geç saatlerde meydana gelmesinden dolayı olası bir facianın önüne geçildiğini belirterek, havan mermilerinin atıldığı bölgede gündüz saatlerinde kalabalık olduğunu ve genellikle çocukların oyun oynadıkları alanlara yakın olduğunu ifade etti. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *