Farkonda
Farkonda
» 
»
 

Vatan Şaşmaz öldürüldü! İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı açıklama yaptı

Beşiktaş'ta bir otel odasında Filiz A. isimli bir kadın tarafından sırtından vurulan ünlü oyuncu ve sunucu Vatan Şaşmaz ile ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı açıklama yaptı.

Ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz Beşiktaş'ta lüks bir otel odasında ölü bulundu. Şaşmaz ile birlikte odada Filiz A. isimli kadının da başından vurulduğu tespit edildi. Olay yerine gelen polis ekipleri ikisinin de hayatını kaybettiğini belirledi.

Filiz A. adına tutulduğu öğrenilen Cihannüma Mahallesi'ndeki otel odasında yapılan incelemelerde odaya başka kimsenin girmediği belirlenirken, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca yapılan açıklamada olayla ilgili herhangi bir gözaltı olmadığı, nöbetçi cumhuriyet savcısının otel odasında inceleme yaptığı duyuruldu. Cenazelerin otopsi için Adli Tıp Kurumuna götürüleceği belirtildi.

Medyada ise Şaşmaz cinayeti ile ilgili ortaya çeşitli iddialar atıldı. Filiz A. isimli kadının eski bir manken olduğu, Şaşmaz'ı sırtından vurduktan sonra intihar ettiği belirtildi. Sırtına isabet eden kurşunla hayatını kaybeden ünlü oyuncu ve sunucu Vatan Şaşmaz 43 yaşındaydı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *