» 
»
 

Vatanım Sensin 14. yeni bölümde Mustafa Kemal Paşa'dan mektup var!

Kanal D ekranlarının tarih kokulu sevilen dizisi Vatanı Sensin 14. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Bu akşam yeni bölümü ile izleyicisiyle buluşmayı bekleyen Vatanım Sensin'de Mustafa Kemal Paşa'dan gelen mektup, herkesi duygu seline sürükleyecek.

Vatanım Sensin 14. bölüm fragmanları yayınlandı. Heyecanla beklenen vatanım Sensin yeni bölümde Cevdet'in Yunan Ordusu içindeki görevinden haberdar olan Mustafa Kemal Paşa ona Yüzbaşı Yakup ile birlikte bir mektup gönderir. Mustafa Kemal Paşa'nın takdirini kazanan Cevdet, Mustafa Kemal'in görüşme talebine olumlu bakmaktadır. Ancak Eşref Paşa, Cevdet'in görevinin ifşa olmasından endişe duyduğu için görüşmesini istemeyecektir. Peki, Cevdet şimdi ne yapacak?

Vatanım Sensin yeni bölümü ile bu akşam Kanal D ekranlarında saat 20.00'da izleyicisi ile buluşmayı bekliyor. Türklerin zafer kazanması ile Cevdet'in içinde bulunmak zorunda olduğu Yunan Ordusu ile işi bitecek ve ailesine kavuşacaktır. Öte yandan Cevdet'in Azize'den Osmanlı üniformasını hazırlamasını istemesi, Azize'yi heyecanladıracaktır.

Tevfik ise yine kendi başına büyük bir dert açmaktadır. Cevdet, Tevfik'in ihanetini öğrenmiştir ve artık Tevfik'in yaptıklarının yanına kâr kalmasını istemez.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *