» 
 

Vatanım Sensin 15. yeni bölümünde Serhat Tutumluer sürprizi!

Vatanım Sensin 15. yeni bölümü yine oldukça konuşulayacağa benziyor. Yunan Başbakanın'ın görevlendirdirdiği komutan Cevdet'i görevden alarak esir kampına göndermeye hazırlanır. Yunan komutanı olarka kadroya dahil olan yeni isim ise Serhat Tutumluer'dir. Vatanım Sensin yeni bölümde neler olacak? İşte detaylar...

Vatanım Sensin 15. bölümü heyecanla bekleniyor. Yeni gelen Yunan komutan, Cevdet'i tutuklatarak esir kampına mı gönderecek? Yunan Başbakanı'nın emri ile Vasili de görevlen alınacak mı? Vatanım Sensin yeni bölümü ile 9 Şubat Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Cevdet, Mustafa Kemal Paşa saflarına katılıyor. Ancak yeni görevi nedeni ile Azize'den boşanmıştır. Bu boşanmadan dolayı Cevdet, ailesinin gözündeki itibarını yitirmiştir. Annesi Hasibe, Cevdet'i evlatlıktan reddeder ve onu kahredecek sözler sarfeder. Boşanma süresince yıpranan Azize, Cevdet'in evden gitmesini ister. Vasili'nin ise Cevdet'e olan şüpheleri giderek artmıştır.

Başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel'in yer aldığı Vatanım Sensin oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim daha katılıyor. Heyecan dolu sahneleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Vatanım Sensin yeni bölümünde bu hafta Yunan Başbakanı'nın görevlendirdiği Yunan komutan olarak Serhat Tutumluer kadroya dahil olacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *