» 
»
 

Vatanım Sensin 3. bölüm fragmanı 10 Kasım'da! Gerçek vatan haini Tevfik

Kanal D ekranlarının oldukça ses getiren yeni dizisi Vatanım Sensin 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Vatanım Sensin 10 Kasım bölümünde izleyiciler şoke oldu. Vatanım Sensin 3. Bölümde Cevdet'in vatan haini olmadığı öğrenildi. Cevdet herkese oynadığı vatan haini rolü için zor günlerden geçecek. Ayrıntılar haberde...

Asıl vatan haininin Tevfik olduğunu öğrenen Cevdet deliye döner. Ailesi ve Yunan ordusuna kendisini inandıran Cevdet'in çok büyük bir oyunu vardır. Cevdet binbaşı vatanı için vatan haini olmayi secmiştir. 03 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yağmur Taylan ile Durul Taylan'ın oturduğu Kanal D'de her Perşembe ekranlara gelecek olan Vatanım Sensin 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Başrollerinde Halit Ergenç (Cevdet), Onur Saylak (Tevfik), Bergüzar Korel (Azize), Senan Kara (Veronika), Şebnem Hassanisoughi (Eftalya), Baki Davrak (Vasili) Celile Toyon (Hasibe), Pınar Deniz (Yıldız), Boran Kuzum (Leon), Miray Daner (Hilal), Kubilay Aka (Ali kemal) Aslı Omağ (Marika), Hakan Salınmış (Eşref), Mert Denizmen (Yinon, Emre Şen (Hacimihalis), Yasemin Szalowski (Eleni) ve Ercan Yazgan'ın (Hristo) yer aldığı Vatanım Sensin yeni bölümü ile bu akşam 20.00'da izleyicisi ile buluşacak. Yayınlanan son bölümünde soluk soluğa izleneceğinin sinyallerini veren Vatanım Sensin, Cevdet'in kendi oğluna namlusunu çevirdiği sahnede izleyicilerine unutulmaz anlar yaşattı. Kendisini sırtından vuran kişinin Tevfik olduğunu öğrenen Cevdet ailesinin yaşadığını öğrenince başta vatanı olmak üzere ailesi için vatan haini olmayı kabul etmiştir. Cevdet çok zor bir yolu seçmiştir. Ancak vatanı için tek çıkar yolun bu olduğunu düşünmektedir. Cevdet Tevfik'in Azize ile evlenme girisimine ne tepki verecektir. Silahları saklayan kişinin Tevfik olduğunu ve Tevfik"in vatanını satamak için kendi askerlerini öldürdüğünü öğrenen Cevdet'in tepkisi ağır oalçaktır. Vatanım Sensin 3. bölümü tüm heyecanı ile beklenmektedir.

VATANIM SENSİN SON BÖLÜM

Cevdet Selanik'te binbaşıdır. Azize ise biri üvey olmak üzere üç çocuk annesi güzel bir kadındır. Çocukları ve kayınvalidesi ile zorlu bir hayatın içindedir. Cevdet'in şehit olduğu haberini, Tevfik'ten alan Azize, çocukları ve kayınvalidesi ile birlikte İzmir'e yerleşmişlerdir. Savaş yollarının zorlukları ile birlikte çocukları ve kayınvalidesine bakmak için mücadele eden Azize, Cevdet'i yıllar geçse de unutamamıştır. Oğlu Ali Kemal ise küçük yaşlarda bir savaşta yaralı olarak Cevdet'in kendisini bulup getirdiğini ve Cevdet ile Azize'nin gerçek anne babası olmadığını öğrenmiştir. Aynı evde yaşadığı üvey kardeşi Yıldız'a olan bağlılığından dolayı aşk acısı ile yaşamaya başlamış ve kendisini serseriliğe vurmuştur.

Hilal ise babasının şehit olmasının ardından vatan sevdalısı mücadeleci bir genç kızdır. Azize, maddi sıkıntılar içerisinde iken Tevfik'in evlenme isteği ile şaşırmış ve kayınvalidesine danışarak bu teklifi kabul etmiştir. İzmir'in, Yunanlar tarafından işgal edileceği haberi ile herkes sarsılır. Ancak işgal etmek için gelenlerin arasında Cevdet'in olacağını hiç ama hiç tahmin etmiyordur.

Tam da Tevfik ile nikah kıyılacağı sırada, Hilal'in çığlıkları ile kendisini dışarı atan Azize, Ali Kemal'in öldürüleceği haberini alınca meydana fırlamıştır. Ali Kemal'in üzerine çevrilmiş silahı gören Azize göz ya��larına boğulmuştur. Ancak silahı doğrultan kişinin Cevdet olduğunu gören Azize, gözlerine inanamamaktadır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *