» 
 

Vatanım Sensin 32. bölüm yeni sezon ne zaman başlıyor?

Kanal D ekranlarında beğeniyle izlenen Vatanım Sensin dizisi 32. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Başrollerinde Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in yer aldığı Vatanım Sensin'in yeni sezonu ne zaman başlıyor? İşte detaylar...

Başrollerinde Halit Ergenç ile Bergüzar Korel'in bulunduğu Vatanım Sensin yeni sezon başlama tarihi henüz netleşmedi. Kanal D ekranlarında ilgiyle izlenen Vatanım Sensin dizisi 32. bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Vatanım Sensin'in Cevdet'i Halit Ergenç'ten dizi ile ilgili açıklama geldi.

Perşembe günleri severek izlenen Vatanım Sensin dizisinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı büyük merak konusu oldu. Başarılı oyuncu Halit Ergenç'ten ise merak edilen sorulara yanıt geldi. Ergenç, yaptığı açıklamada dizinin yakın bir tarihte başlayacağı sinyalini verdi. Halit Ergenç, dizinin bazı sebeplerden dolayı geç başladığını, ancak hazırlıkların tamamlandığını ve yakın zamanda Vatanım Sensin yeni sezonunun başlayacağını ifade etti.

VATANIM SENSİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cevdet, Vasili'yi suçüstü yakalatmış ve taaruzu kısa bir süreliğine de olsa geciktirmeyi başarmıştır. Zayiat olmadan zafer kazanılamayacağını söyleyen Cevdet, büyük bir karar alır. Ali Kemal ise Yunan olduğunu öğrenir.

Biri yıllarca kocasından diğeri oğlundan ayrı düşmüş ve nihayetinde İzmir'i terk etmek zorunda kalan iki acılı kadın; Azize ve Veronika... İki kadın da sevdiklerine kavuşmayı bekliyor. İkisini de bu zorlu süreçte başka bir şeyle karşılayacakları bir dönemecin içerisine girerler.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *