» 
»
 

Vatanım Sensin 4. bölüm 2. fragmanında Cevdet ile Tevfik karşı karşıya!

Kanal D ekranlarında soluk soluğa izlenen Vatanım Sensin 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Vatanım Sensin yeni bölümü bu akşam nefes kesen görüntülere sahne olacak. Cevdet, Hilal'i kurtarıyor. Öte yandan namusuna göz diken Tevfik ile de karşı karşıya geliyor. Ayrıntılar haberde...

Her Perşembe Kanal D ekranlarında heyecanla izlenen Vatanım Sensin 4. bölüm 2. fragmanı ile heyecan dolu bir bölümün izleyicilerini beklediği sinyallerini verdi. Cevdet, Azize'sini ve ailesini yanına alıyor. Yangının eşiğinden kurtardığı biricik kızı Hilal'i ve herkesi tehlikeden koruyabilmek için en doğru kararın bu olduğu kanaatindedir. Cevdet, Tevfik konusunda net kararlar verme aşamasındadır. Öte yandan Azize ile Cevdet'in aralarındaki duvarları yıkıp yıkamayacakları merak ediliyor. Bu akşam 20.00'da ekranlara gelecek Vatanım Sensin yeni bölümü için nefesler tutuldu.

VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜM GELİŞMELERİ

Hilal'in gazetede yayımladığı yazıların ardından ayaklanan halk, vatan haini ilan edilen Cevdet'in evini yakmıştır. Ancak içeride Halil ve Cevdet'in annesi Hasibe Hanım'da bulunmaktadır. Balodan dönerken tartışan Azize ile Cevdet, evlerinin yandığını görünce şoka uğramışlardır. Cevdet kızı ve annesi için alevlerin arasına dalmış ve onları kurtarmıştır.

Ancak ailesinin canıyla sınanan Cevdet, bunu yeniden yaşamamak için ailesini yanına almaya karar vermiştir. Cevdet'in yanına, yani Yunan konağına yerleşen ailesini ise daha zor günler beklemektedir. Öte yandan Cevdet, kilit nokta olan Eftelya'ya ulaşmak için onun peşine düşmüştür. Cevdet silahların peşindeyken, Tevfik ise onun hayatını riske atacak hamleler yapmıştır.

VATANIM SENSİN SON BÖLÜM ÖZETİ

Cevdet, ailesinin kendisine duyduğu öfkeye rağmen vatanı uğruna çalıştığını söylemeyecektir. Çünkü ailesinin bu gerçeği öğrenmesi, Yunanların hedefi haline gelmelerine neden olabilecektir. Saklanan silahları Yunanlılardan önce bulabilmek için harekete geçen Cevdet, bulduğu ipucunun peşine düşecektir. Öte yandan Valisi için İtilaf devletlerinin katılacağı baloya Cevdet'in ailesinin katılması son derece önemlidir.

Baloya Yıldız'ın, Ali Kemal'in hatta Azize'nin dahi geldiğini gören Cevdet şaşırmıştır. Ancak, Azize'nin baloda yaptığı konuşma okları kendine ve ailesi çevirmiştir. Cevdet Azize ile konuşmak için eve döndüklerinde ise evlerinin cayır cayır yandığını görünce şoka uğramışlardır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *