» 
»
 

Vatanım Sensin 4. bölüm fragmanı yayınlandı! Azize ve Cevdet'i neler bekliyor?

Kanal D ekranlarında beğeni ile izlenen Vatanım Sensin 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Vatanım Sensin 17 Kasım Perşembe günü izleyicisi ile buluşmayı bekleyen yeni bölümde Azize ile Cevdet aynı yastığa baş koyuyorlar. Birbirlerine bu kadar aşıkken uzak kalmayı başarabilecekler mi? Vatanım Sensin son bölüm özeti ve yeni gelişmeler ayrıntılarda...

Yayınlandığı andan beri büyük bir izleyici kitlesine ulaşan 03 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Kanal D ekranlarının yeni dizisi Vatanım Sensin 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Halit Ergenç'in Cevdet, Bergüzar Korel'in Azize, Onur Saylak'ın Tevfik karakterine hayat verdiği Vatanım Sensin yeni bölümünde neler olacak? Yayınlanan yeni bölüm fragmanı ile Vatanım Sensin 17 Kasım 4. bölümün heyecanlı ve duygu yüklü olacağının sinyallerini verdi. Ekranlara gelen son bölümünde ise alevler içinde yanan evlerinden Cevdet'in annesi Hasibe Hanım ile kızları Hilal'in yaşayıp yaşamadığı merak ediliyor. Vatanım Sensin 4. bölüm fragmanına "Haberin Videosu" butonundan ulaşabilirsiniz...

VATANIM SENSİN SON BÖLÜM ÖZETİ

Cevdet'in hem ailesi ile hem de ekndisi ile asıl savaşı yeni başlamıştır. Karısından, çocuklarından ve annesinden sakladığı sırlardan dolayı onların kinini, öfkesini kazanan Cevdet, bu büyük sırrı söylememekte kararlıdır. Hem vazifesi hem de ailesi ile kendisinin can güvenliği için bu özel görevi sonuna kadar yerine getirmek zorundadır. Vatanını tehlikeye atmamak için, Yunan ordusunun peşinde olduğu Osmanlı'ya ait silahlı bulmak için kendisine gelen ipuçlarını değerlendirecektir. Çückü İzmir'in ve hatta Anadolu'nun kaderi buna bağlıdır.

Tevfik ise silahlı kendisinin sakladığını bilen üç askerini öldürerek, suçu Yunan ordusunun üzerine atmıştır. Öte yandan Yunan ordusunun tertiplemiş olduğu büyük baloya Cevdet'in ailesi de davet edilmiştir. Cevdet'in itibarı için ailesinin baloya gelip gelmemesi çok önemlidir. Karşısında kızı Yıldız'ı ve oğlu Ali Kemal'i gören Cevdet hem şaşırmış hem de sevinmiştir. Öte yandan Azize'nin gelişi ise herkesi derinden etkileyecektir. Balo esnasında Azize'nin yaptığı bir konuşma Cevdet'e pahalıya mâl olacaktır.

Hilal'in vatan uğruna sessiz kalınmaması gerektiğini savunduğu yazıların gazeteye bastırılıp dağılması ve üç şehit varken, Yunan ordusunun balo düzenlemesi haberlerini gören vatandaşlar ayaklanmıştır. Ancak bütün oklar bir anda Osmanlı'dan Yunanlılara asker olan Cevdet'e çevrilmiştir. Tüm ailesini baloda sanan halk, Cevdet'in evini ateşe vermiştir. O esnada evde olan Hasibe ile Hilal ise alevler içerisinde kalmıştır. Azize ile Cevdet, eve döndüklerinde ise cayır cayır yanan evlerini görürler ve evde olduklarını bildiği Hilal ve anneleri Hasibe Hanım'ın hayatından şüphe duyarlar.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *