» 
»
 

Vatanım Sensin 4. Bölüm fragmanı yayınlandı! Hilal öldü mü?

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Vatanım Sensin 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bu akşam ekranlara gelen olan Vatanım Sensin yeni bölümünde Cevdet 'in annesi ve kızı Hilal öldü mü? Azize ve Cevdet'i neler bekliyor? Vatanım Sensin 17 Kasım gelişmeleri ve son bölüm özeti detaylarda...

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Vatanım Sensin 4. bölüm fragmanı 17 Kasım için heyecanla bekleniyor. SON bölümü soluk soluğa izlenen Vatanım Sensin'de Hilal ve Cevdet'in annesi öldü mü? Başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel Ergenç, Onur Saylak, Şebnem Hassanisoughi, Miray Daner, Kubilay Aka, Pınar Deniz, Senan Kara, Baki Devrak ve Celile Toyon'un yer aldığı Vatanım Sensin yeni bölüm için geri sayım başladı. Bu akşam ekranlara gelecek yeni bölümde Cevdet saklanan silahlı bulabilecek mi?

VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Saklanan silahların Yunanların eline geçmeden bulunmasını isteyen Cevdet, Anadolu'nun kaderinin buna bağlı olduğunu bilmektedir. Cevdet için sınav artık şimdi başlamıştır. Ne karısı, ne çocukları ne de anasına kendi vatanı için hain rolü yaptığını anlatamamaktadır. Hem Anadolu'nun geleceği hem de onların canı ve vazifesi için bunu yapmak zorundadır.

Tevfik, silahları saklamak isterken camide bir ipucu bıraktığının henüz farkında değildir. Şehitleri olan Osmanlı vatandaşları ise, Vasili için İtilaf devletlerinin de katılacağı büyük balo herkesin tepkisini çekecektir. Cevdet'in de olacağı baloda, onun ailesinin yanında olması, onun itibarı için oldukça önemlidir.

Seneler sonrası kocasının Yunan askeri olarak dönmesini ve başka bir adama dönüşmesini sindiremeyen Azize ise ondan boşanmak istemekte karar kılar. Ancak bir şartı vardır. Cevdet'in ise ne kadar yabancı gibi davransa da canından çok sevdiği karısından bir anda vazgeçiyor olması Azize'yi derinden sarsacaktır.

VATANIM SENSİN SON BÖLÜM ÖZETİ

Cevdet eve dönmüştür. Ancak hiçbirşeyin eskisi gibi olmadığını ailesinin anlaması çok ta uzun sürmeyecektir. Cevdet'i Yunan üniforması içinde gören karısı, çocukları ve annesi adeta kahrolmuştur. Yunan komutanına ilgisi olan kızı Yıldız ise bu durumu yadırgamamıştır.

Cevdet, onu sırtından vuranın, silah arkadaşı Miralay Tevfik'in olduğunu anlamıştır. Azize ise Cevdet'in bu değişiminin ardından ona kızgınlık duyarken, çocuklarına kendisi ya da babaları arasında bir seçim yapmaları şartını sunmuştur.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *