» 
»
 

Vatanım Sensin 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Cevdet intikam alıyor

Kanal D ekranlarında beğeniyle izlenen Vatanım Sensin 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Vatanım Sensin yeni bölümde Cevdet büyük tehlike içerisinde kalıyor. Öte yandan genç bir kızın intikamını Yunan askerinden alıyor. Yeni gelişmeler detaylarda...

Vatanım Sensin 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Vatanım Sensin'in yeni bölümünde başındaki tehlikelerden habersiz olan Cevdet'i, Azize kurtarabilecek mi? Öte yandan Cevdet, Osmanlı'nın kaderini belirleyecek silahları bulduğunu açıklıyor. Tevfik ise Eftelya'ya Azize'nin artık bir kocasının olmayacağını söylüyor. Eftelya ise Azize'ye Cevdet'in hayatının tehlikede olduğunu söylüyor. Yunan askerlerinin ise genç bir kıza yaptığı kötülüğü Cevdet Azize'den işitiyor. Harekete geçen Cevdet, Yunan askerini öldürerek genç kızın intikamını alıyor.

Başrollerinde Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Onur Saylak, Şebnem Hassanisoughi, Boran Kuzum, Celile Toyon, Miray Daner, Pınar Deniz, Kubilay Aka, Senan Kara ile Hakan Salınmış'ın yer aldığı Vatanım Sensin'in yapımcılığını ise O3 Medya üstleniyor. Vatanım Sensin'in yeni bölümü bu akşam 20.00'da Kanal D ekranlarında izleyicileri ile buluşacak. Vatanım Sensin 5. bölüm 2. fragmanına "Haberin Videosu" butonundan ulaşabilirsiniz.

VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜM GELİŞMELERİ

Azize Cevdet'in kendisini Eftelya ile aldattığını düşünerek Tevfik'ten yardım ister. Ancak Tevfik'in söyledikleri ile yeniden hüsrana uğrar. Cevdet'in asıl amacı ise silahlardır. Zaman kaybetmeden Eftelya'nın evinde bulduğu haritanın peşine düşmüştür. Silahların izini tek başına sürmek zorunda olan Cevdet, beklenmedik bir olayla karşı karşıya kalır.

Cevdet bu göreve Vasili'nin emiri ile Leon ile birlikte gönderir. Cevdet görevi için şehri terk etmiştir. Azize ise Hilal'in başına iş gelmesinden, Yıldız'ın Leon ile görüşeceğini düşünüp Tevfik'ten yardım ister.

Tevfik hem Cevdet'ten kurtulacağı hem de Azize'yi geri kazanacağı için keyfi yerine gelmiştir. Fakat Eftelya, Tevfik'in Cevdet'e bir tuzak kurduğunu fark ederek ve Azize'ye haber verecektir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *