» 
»
 

Vatanım Sensin 8. bölüm fragmanı yayınlandı! Amasya Genelgesi sürprizi

Kanal D ekranlarında her Perşembe keyifle izlenen Vatanım Sensin 8. bölümün fragmanı yayınlandı. Vatanım Sensin yeni bölümde Amasya Genelgesi konusuna değinilerek, Mustafa Kemal Atatürk'ün Amasya Tamini'nin okunması herkese duygu dolu anlar yaşattı. Vatanım Sensin yeni bölüm gelişmeleri 15 Aralık için ayrıntılarda...

Her Perşembe Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Onur Saylak gibi usta isimlerin yer aldığı Vatanım Sensin yeni bölümde herkese duygu dolu dakikalar yaşatacağının sinyallerini verdi. Vatanım Sensin son bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Cevdet ve Azize'nin kavuşma sahneleri izleyicileri adeta ekranları başına kilitledi.

Yayınlanan Vatanım Sensin 8. bölüm fragmanında yine nefesler tutuldu. Geçtiğimiz bölümlerde, izleyicilerin hafızalardan uzun süre silinmeyecek Atatürk sahnesi çok konuşulmuştu. 15 Aralık'ta yayınlanacak Vatanım Sensin yeni bölümde Atatürk'ün Amasya Tamini'nin okunması herkesi derinden etkileyecek gibi görünüyor.

VATANIM SENSİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Azize, aklını bir kenara bırakarak duyguları ile hareket etmeye başlıyor. Cevdet'i kaybetme korkusu ile karşı karşıya kalan Azize, bu kez mantığı ile değil duygularıyla hareket eder. Ancak bu sevinci beklediği gibi uzun sürmeyecektir. Cevdet'in saklanan silahları bulmak için aldığı kararlar, hem onu hem de arkasından planlar kuran Tevfik'i daha da güç durumda bırakmıştır. Hem Cevdet hem de Tevfik ölüm ile burun buruna geleceklerdir.

Öte yandan Eftalya'nın eline ayağına dolanacağını fark eden Tevfik, tedbiri elden bırakmayacaktır. Ancak başına daha da kötü bir felaket gelecektir. Cevdet'in büyük sırrının ortaya çıkma ihtimali de endişeye düşürecektir. Azize ise ölümle burun buruna gelecektir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *