» 
»
 

Vatanım Sensin 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni 15 Aralık Kanal D'de

Kanal D ekranlarında her Perşembe soluk soluğa izlenen dizi Vatanım Sensin 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Vatanım Sensin yeni bölümü ile bu akşam izleyicisi ile buluşmayı bekliyor. Peki, yeni bölümde Azize ile Cevdet'i neler bekliyor? Bu kez aklını değil kalbini dinleyen Azize, Cevdet'in hain olmadığını öğrenecek mi?

Başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar korel, Onur Saylak, Senan Kara, Baki Davrak gibi isimlerin yer aldığı Vatanım Sensin'in yeni 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Vatanım Sensin yeni bölümü ile bu akşam Kanal D ekranlarına gelecek. Reytingleri alt üst eden Vatanım Sensin'de bu hafta neler olacak? Azize, Cevdet'e mantığı ile değil kalbi ile yaklaşmaya başlayacak mı? Peki, yeni gelişmeler Azize ile Cevdet'i hangi tehlikelere sürükleyecek? Vatanım Sensin 8. bölüm fragmanına yayınlandığı anda "Haberin Videosu" butonundan ulaşabilirsiniz....

Cevdet'i kaybetme korkusu ile burun buruna gelen Azize, artık duyguları ile hareket eder. Fakat bu sevinci uzun sürmeeycektir. Ne olursa olsun silahları bulmak isteyen Cevdet, yeni bir karar alacaktır. Bu karar ise en çok kendisini ve arkadasından işler çeviren Tevfik'i zor duruma düşüeecektir. Cevdet ölümün soğuk nefesini artık ensesinde hissedecektir.

Eftalya'nın kendi ismini söyleyip söylemediğinden emin olamayan Tevfik ise onun eline ayağına dolaşacağını anladığından dolayı tedbirini alacaktır. Ancak bu tedbir onun başını çok daha büyük bir belaya sokacaktır. Cevdet, büyük sırrının afişe olması ihtimali ile karşı karşıya kalırken, Azize ölümle burun buruna gelecektir.

VATANIM SENSİN SON BÖLÜM ÖZETİ

Cevdet, Tevfik'in oyunu ile tuzağa düşmüştür ve ölüm artık onun ensesindedir. Azize ise bir anda veda etmeden çıkıp giden Ali Kemal için endişelenmektedir. Çocuklarına sahip çıkmaya çalışan Azize, Yıldız'ı da leon'dan korumaya çalışmıştır. Yıldız'a görücüye çıkan Azize'nin karşısına sürpriz bir talip çıkmıştır. Hilal ise hastanedeki intihar vakasının ardından sarsılmış ve kendi hayatını tehlikeye atacak bir plan yapmıştır.

Cevdet ise hem kendi canını hem de kendisini tuzağa düşüren haini öğrenmek için Ölmez Hasan'a teklifte bulunmuştur. Vazifesinden dönemeyen Cevdet ve birliğinden gelen haberler herkesi derinden sarsmıştır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *