» 
 

Ve Furkan Kızılay Survivor 2017 kadrosunda

Acun Ilıcalı'nın sır gibi sakladığı Survivor 2017 kadrosunda yer alacak isimlerden biri belli oldu. Çocuklar Duymasın dizisi ile yıldızı parlayan Furkan Kızılay'ın Survivor 2017 kadrosunda olduğu açıklandı.

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği Survivor 2017 kadrosundaki isimler oldukça merak ediliyor. Ortaya atılan yeni bir iddiaya göre, Survivor 2017 kadrosunda olacak isimlerden biri de Çocuklar Duymasın dizisindeki havuç karakteri ile yıldızı parlayan Furkan Kızılay oldu. Programının sunuculuğunu yapan alp Kırşan'ın açıklamalası ile 22 Ocak 2017 tarihinde çekimleri başlayacak olan Suvivor 2017 kadrosunda olan isimler arasında, şimdiye kadar yapılan görüşmelerde Çocuklar Duymasın'ın havuç Emre'si Furkan Kızılay'ın da yer alacağı kesinleşti.

Furkan Kızılay kimdir?

30m Kasım 1990 İstanbul doğumlu olan Furkan Kızılay, hem oyuncu hem de şarkıcıdır. Çocuklar Duymasın adlı TV dizisindeki havuç Emre karakteri ile ünlenmiştir. TV dizilerinin yanı sıras sinema filmleri ve reklamlarda da rol almıştır. 2009 yılında "Aşksın Sen" adlı albümü çıkarmıştır. Çocuklar Duymasın'ın 2010'da yeniden başlaması ile dizisi Emre karakterini yeniden canladırmıştır. Hadis Has Üniversitesi Enformasyon Teknolojileri bölümünde eğitimini sürdürmektedir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *