» 
 

Vejeteryan Harun Kolçak doktorunun ısrarıyla balık yedi

Uzun bir aranın ardından Çeyrek Asır adlı albümü ile müzik piyasasına dönüş yapan Harun Kolçak, Youtube canlı yayında Emre Saygı'nın interaktik Talk Show programı Hadi Be konuğu oldu.

Harun Kolçak hastalığı ile uzun süre magazin dünyasının gündeminden düşmemişti ancak Çeyrek Asır albümü ile sevenleriyle yeniden buluştu. Son olarak Youtube'da interaktif talk show Hadi Be programının konuğu olan Kolçak sevenlerinin sorularını canlı olarak yanıtladı. Emre Saygı'nın program konuğu Harun Kolçak hastalığı sürecinde kemoterapi görürken doktorunun yüksek hayvan proteini alması yönündeki ısrarıyla 30 yıl aranın ardından balık yediğini anlattı. Vejeteryan olması dolayısıyla et yemeyen Kolçak, ünlü restoranlardan getirilen etleri bile yiyemediğini ifade etti.

Kendisine yaşı ile ilgili sorulan soruya sadece hastanede yattığı günlerde yaşını hatırladığı cevabını veren Kolçak, yaşını ciddiye almadığını, kendisini hala Kadıköy'de rock dileyen serseri çocuk olarak gördüğünü belirtti. Ünlü olmak konusunda hayatı boyunca hiç istekli olmadığını da dile getiren Kolçak, kendisini star değil müzisyen olarak tanımladı.

Ünlü müzisyen Harun Kolçak, alışveriş yapmayı çok sevdiğini de belirterek bunun bir zaafa dönüşmemesi için kredi kartlarını iptal ettirdiğini, özellikle ikinci el dükkanları gezerek alışveriş yapmaktan hoşlandığını dile getirdi. Üzerindeki kazağı da ikinci el ürün satan bir dükkandan aldığını belirten Kolçak, sürekli bu dükkanları gezdiğini ifade etti.

Sahne hayatı ile ilgili de konuşan Harun Kolçak, bazı ritüelleri olduğunu belirterek kulisinde mum olmadan sahneye çıkmadığını, sahne öncesi alkol almadığını ifade etti. Kolçak "Kendimi doğanın efendisi değil de doğanın kendisi olarak görüyorum" ifadelerini kullandı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *