Venus 5000 Turkcell fiyatı ve özellikleri ile tanıtıldı

Vestel tarafından Turkcell için üretilen Venus 5000 Turkcell tanıtıldı. Peki Venus 5000 Turkcell satış fiyatı ve özellikleri nasıl işte tanıtımdan ayrıntılar.

Turkcell ve Vestel işbirliği ile üretilen yeni telefon Venus 5000 Turkcell yapılan bir toplantıyla kullanıcılara tanıtıldı. Venus 5000 Turkcell'in özellikleri ve fiyatı ile ilgili bilgilerin verildiği toplantıda konuşan Vestel Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan, Türkiye'nin gitmekte olduğu zor yolda Türk şirketlerinin hızla değişen teknolojiye de ayak uydurması ve hatta onların da önüne geçmesi gerektiğini vurguladı. Bunun için tek gerekenin özgüven olduğunu belirten Erdoğan, akıllı telefon sektörünün teknoloji ve insanların merkezinde olduğuna dikkati çekti. Türkiye telefon pazarında yılda 12.5 milyon akıllı telefon satıldığını kaydeden Erdoğan, geçen seneye göre yüzde 15 büyüme yaşandığını ifade etti. Venus 5000 Turkcell akıllı telefon için Türkiye'nin lider iletişim şirketlerinden Turkcell ile yaptıkları işbirliğinden duydukları memnuniyeti dile getiren Erdoğan, telefonun performansı ve tasarımı ile iddialı, fiyat açısında ise uygunluğu ile herkesin erişimini sağlayacağını kaydetti.

Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu ise nüfusun yüzde 82,5'inin bir yıldır ülkemizde kullanılmakta olan 4,5G hizmetinden yararlandığını belirterek, toplam mobil trafiğin yüzde 35'inin 4,5G şebekesinde olduğunu ve kişi başı data tüketiminin 5GB'ı aşan seviyelere geldiğini kaydetti. Turkcell'in 25 milyon abonesinin 4,5G hizmetinden yararlandığı bilgisini paylaşan Terzioğlu, toplam 12 milyon civarında cihazın bu hizmeti kullanabilecek durumda olduğunu ve arada 13-14 milyon 4,5G'lik cihaz ihtiyacı olduğunu belirtti. Vestel ile yaptıkları işbirliğinin yerli akıllı cihazları satmak hedeflerinin önemli bir parçası olduğunu da belirten Terzioğlu, Turkcell olarak bu amaç için yapılan tüm çalışmaları bundan sonra destekleyeceklerini duyurdu.

VESTEL VENUS 5000 TURKCELL ÖZELLİKLERİ
5 inç HD ekran
4 çekirdekli işlemci
8 MP arka kamera
5 MP ön kamera
2230 mAh batarya
4,5 G uyumlu

VENUS 5000 TURKCELL FİYATI
Turkcell'in portföyünde yer alan 5 inç ekran büyüklüğündeki en uygun fiyatlı telefonun Vestel 5000 Turkcell olduğu belirtilirken satş fiyatı peşin 799 lira olarak açıklandı. Vestel Venus 5000 Turkcell ayrıca ayda 28 liradan başlayan taksitlerle de satışa sunulacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *