» 
»
 

Vicdansız baba 4 yaşındaki kızını dövüp presli çöp kamyonuna attı

Adana'da eşinden ayrılan ayrılan bir adam annesine gitmek isteyen 4 yaşındaki kızını önce dövüp ardından sokakta gördüğü presli çöp kamyonuna atıp öldürmek istedi.

Adana'da eşinden boşanan adam, 4 yaşındaki kızı annesine gitmek için ağlayınca önce dövdü ardından sokakta gördüğü presli çöp kamyonuna atıp öldürmek istedi. Adana'nın Üreğir ilçesinin Koza mahallesinde meydana gelen olayda iddialara göre 4 sene önce hayatlarını birleştiren 23 yaşındaki E.K ile 25 yaşındaki M.C.A'nın evliliklerinden 4 yaşındaki İ.S.A adlı kız çocukları oldu. Fakat M.C.A eşine şiddet uyguladığından dolayı E.K evliliğinden dünyaya gelen 5 aylık kızını alıp 1,5 senelik evliyken eşi M.C.A'dan ayrıldı. Genç kadın boşanmanın ardından özel güvenlik olarak bir şirkette çalışmaya ve kızına da bakmaya başladı. Mahkeme çocuğun velayetini anneye verdi.

Olay 29 Mayıs Salı günü Adana'nın Üreğir ilçesindeki Koza mahallesinde gerçekleşiyor. Küçük çocuk annesine herkesin babası var benim babam nerede dediğinden dolayı anne küçük kızına üzülerek, boşandığı eşini arayıp çocuğunun onu özlediğini ve ağladığını bu nedenle ona getireceğini söylüyor. İ.S.A babasının yanına bırakıldıktan sonra baba çocuğu yengesine bırakıp evden çıkıyor. Ardından babasının ilgisizliğinden sıkılan çocuk annesine gitmek istediği söylüyor ve ağlamaya başlıyor. Sinirleri bozulan ilgisiz baba, çocuğu darp etmeye başlıyor ve küçük kız evden kaçmaya çalışıyor.

Zalim baba kızını sokakta dövmeye başlıyor. Koza mahallesi 1661. sokakta belediyenin temizlik görevlileri olaya şahit oluyor. Acımasız babaya müdahale etmeye çalışıyorlar. Babanın iyice sinirlenmesinin ardından öçocuğu İ.S.A'yı alıp presli çöp kamyonuna atıyor. Temizlik görevlileri çocuğu çıkarmaya çalışınca baba onlara da müdahale ediyor ve bir temizlik görevlisini de darp ediyor. Temizlik görevlililerin polisi aramasının ardından olay yerine gelen polis ekipleri acımasız babayı emniyet merkezine götürdü. Çocuğun annesi ve temizlik görevlileri M.C.A'dan şikayetçi oldu. Zanlının üç ayrı dolandırıcılıktan dolayı 1 sene 14 ay hapis cezası olduğu da öğrenildi. Uyuşturucu bağımlısı olduğu söylenen M.C.A'nın ifadesi alındıktan sonra hakkında soruşturma başlatıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *