Vizyona girecek 5 yeni film bu hafta sinemalarda

6 Ocak itibariyle sinemalarda gösterimi başlayacak 5 yeni filmden 1'i yerli. İşte bu hafta yeni vizyona girecek filmlerin detayları...

Türkiye'deki sinema salonları bu hafta 6 ocak itibariyle 5 yeni filmle tanışıyor. 1 yerli 4 yabancı film bu hafta sinemalarda gösterime giriyor.

"Çalgı Çengi: İkimiz" bu hafta sinemalardaki tek yerli yapım olarak gösterime başlıyor. Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in yeni filmi Çalı Çengi: İkimiz, Selçuk Aydemir'in yönetmenliğinde izleyicisiyle buluşuyor. Komedi türündeki filmde 6 yıl önce mafyaya bulaşan iki adamın düğünlerde resmi düğün şarkıcılığı yaptırılması konu alınıyor ve ayrıca Rasim Öztekin, Ahmet Gülhan, Ayhan Taş, Burak Satıbol, Şinasi Yurtsever ve Ceyhun Güneş de filmde rol alıyor.

"Snowden: Dünyanın En Çok Aranan Adamı" gerçek bir olaydan esinlenilerek yapılmış gerilim ve aksiyon türünde. Shailene Woodley, Joseph Gordon-Levitt, Nicolas Cage, Tom Wilkinson, Parker Sawyers ve Melissa Leo'nun başrollerinde yer aldığı filmin yönetmeni Oliver Stone. Amerikan istihbarat tarihinde meydana gelen en geniş kapsamlı güvenlik ihlalinden sorumlu tutulan Edward J. Snowden'in hikayesi anlatılıyor.

"Sonsuzluk Ormanı" dram türünde ve başrollerini Matthew McConaughey ve Ken Watanabe ile Naomi Watts paylaşıyor. Arthur adında bir adamın yaşadığı bir trajedi sonucu Fuji Dağı eteklerinde bulunan İntihar Ormanı'na giderek ölmek için yer ararken Japon Takumi ile karşılaşmasını ve tüm enerjisini Takumi'yi kurtarmak için harcamasını konu ediniyor. İki adam Arthur'un karısına duyduğu büyük sevgi sayesinde hayatta kalma mücadelesine başlıyor.

"Ağ" Ryoo Seung Bum, Lee Won Gun, Kim Young Min ile Choi Guy Hwa adlı oyuncuların başrollerinde yer aldığı, Güney Koreli yönetmen Kim Ki Duk'un imzasını taşıyan bir film. Kim Ki-Duk'un son filmi, Kuzey Kore vatandaşı bir balıkçının hikayesini konu alıyor.

"Anthropoid" Jamie Dornan, Cillian Murphy, Charlotte Le Bon ile Anna Geislerova'nın oynadığı, yönetmenliğini Sean Ellis gerilim türünde bir dönem filmi. Hitler'in güvendiği bir general olan ve milyonlarca insanın katledildiği "Nihai Çözüm felaketinin" mimarları arasında yer alan Rein Heydrich'in Müttefiklerce eğitilmiş bir Çek grup tarafında öldürülmesini beyazperdeye taşıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *