WhatsApp hangi telefonlardan çekilecek? İşte o işletim sistemleri...

Sohbet programı WhatsApp bazı telefonlardaki işletim sistemlerinde artık çalışmayacak. 30 Haziran itibariyle WhatsApp hangi işletim sistemlerinde kullanılmayacak? İşte o telefonlar ve işletim sistemleri...

Dünyanın en yaygın kullanılan mesajlaşma programından kullanıcıları şok eden çekilme kararı geldi. WhatsApp 30 Haziran'ta itibaren artık bazı telefonlarda olmayacak çünkü artık o işlerim sistemlerini desteklemeyecek. Resmi olarak yapılan açıklamada Android, iOS, Windows, BBOS ve Symbian işletim sistemlerinin kullanıldığı bazı cihazlarda 30 Haziran'dan itibaren Whatapp kullanmak mümkün olmayacak.

Blakckberry OS - Blackberry 10, Android 2.1, Android 2.2, Windows Phone 7, Nokia S40, Nokia Symbian S60, iPhone 3GS/iOS 6 telefonlardan WhatsApp artık kullanılamayacak. Daha önce bu telefonlar için son güncellemeyi 2016 yılı sonunda gönderen şirket, kullanıcıları mağdur etmemek için süreyi 30 Haziran 2017'ye kadar uzatmıştı. Şirket, yaptığı açıklamada WhatsApp yüklemek için daha üst işletim sistemlerinin olması gerektiğini belirtiyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *