Whatsapp için yeni bir güncelleme geldi

Çıkartmış olduğu yeni güncellemeler ile kullanıcıları taraından daha çok tercih edilen WhatsApp'a yeni güncelleme daha geldi. Gelen güncellemede Whatsapp'a yeni bir font eklendi.

Whatsapp için şimdiye kadar pek çok sayıda güncelleme İOS ve Android platformu tabanıda ortak zamanlı olarak gelmektedir. Whatsapp kullanıcıları WhatsApp’ın yeni güncellemeleri ile daha avantajlı ve kullanışlı bir hale gelmesi mesajlaşma platformunda sizleri yeni yazı karakteri ile daha havalı bir şekilde gösterecek.

Basitleşen ve herkes tarafından kullanılan font ile yazmak istemeyenler artık WhatsApp‘ın yeni gelen güncellemesi ile kullandığı fontu değiştirerek mesajlaşma imkânına sahip olacaklar. WhatsApp yeni güncelleme ile gelen fontu şuan da sadece WhatsApp Beta kullanıcıları tarafından kullanabilmekte. 2.16.179 sürüm numaralı gelen güncelleme sadece beta kullanıcılara gelmiş bulunmakta.

Yeni WhatsApp fontuna verilen isim, FixedSys olarak kabul edilmiştir. Bu isim WhatsApp'da bir yazı fontu olarak karşımıza gelmekte. Fontu kullanabilmek için WhatsApp'da mesaj yazılan bölüme gelinerek mesajınızın başına ve sonuna tırnak işaretini (') üçer kere eklemeniz gerekmektedir. Yazmış olduğunuz mesaj bu sayede karşıdaki kişiye yeni bir font ile gidecektir. WhatsApp Beta işin gelen bu yeni güncelleme kısa bir süre sonra normal kullanıcıları içinde gelmesi bekleniliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *