WhatsApp kullanıcılarına müjde! O şart kalkıyor

Son zamanların şüphesiz en popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a gelen yeni güncelleme sayesinde, videoları alabilmek için yükleme zorunluluğu ortadan kalkıyor.

WhatsApp kullanıcılarının şikâyet ettiği video yükleme konusunda çalışmalar tamamlandı. Popülaritesi hergün daha da artan mesajlaşma uygulaması WhatsApp yeni bir güncelleme ile yeniden gündeme geliyor. WhatsApp, yapılan güncelleme sayesinde video izlemek çok daha kolay hale geliyor. Söz konusu olan güncelleme sayesinde, size gönderilen bir videoyu izlemek için en önemli şart olan indirmek artık zorunlu hale gelmekten çıkıyor.

Video alabilmek için indirme şartının ortadan kalkması sayesinde, size gönderilen videolara çok daha kolay şekilde sahip olabileceksiniz. Yani, kişi listenizdeki birinin WhatsApp üzerinden size bir video gönderdiğinde öncelikle bu videoyu indirmeniz gerekiyordu. Son güncelleme sayesinde bu indirme şartı kalkıyor. Şimdilik sadece Android cihazlara gelen bu özelliğin yakın bir zamanda iOs cihazlara da gelmesi bekleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *