WhatsApp sürpriz Youtube güncellemesi için el sıkıştı

Milyarlarca kullanıcısı ile mesajlaşma devi haline gelen ve her dönem yenilenmeye devam eden WhatsApp bu kez Google ile yaptığı anlaşmyla çok konuşulacak gibi görünüyor.

Dünyanın en çok indirilen ve en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, kullanıcılarına yapyeni özellikler sunmaya devam ederken bazen kullanıcılarının tepkisini çekse de yapmış olduğu yeniliklerin çoğu büyük beğeni toplamaya devam ediyor. İşte o yeniliklerden sonuncusunu Google ile el sıkışarak yapmaya hazırlanan WhatsApp şimdiden çokça konuşulmaya başlanan bir yeniliğini dünyaya duyurmaya hazırlanıyor.

Facebook'un satın almasıyla birlikte sade ve düz bir mesajlaşma uygulamasından sıyrılarak sürekli bir yenilenme sürecine giren WhasApp uygulaması, kulislerden sızan bilgilere göre, Google ile işbirliği yaparak önemli bir video uygulamasını devreye sokacak.

WhatsApp uygulamasının devreye alacağı yenilik ile artık kullanıcılarının YouTube uygulamasına gerek kalmadan YouTube kaynaklı videoların açılmış olunan sohbet penceresinde nizlemeye olanak sağlayacak bir güncellemeyi test ettiği belirtiliyor.

Yeni kullanılmaya başlanan özellik öncelikle iOS platformunda, iPhone 6 ve daha üst modellerde kullanılabilecekken, Android ve Windows Phone'a ne zaman servis edileceği ise merak konusu olacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *