WhatsApp'a bomba gibi iki özellik geldi!

WhatsApp'a gelmesi uzun zamandır beklenen o özellikler bugün resmen geldi. Artık sohbet sırasında fotoğraf gönderirken üzerine emoji, doodle ya da yazı ekleye bileceksiniz. Ayrıntılar haberde...

WhatsApp, bugünden itibaren iPhone, 3G ve bazı Android telefonlarda kullanılamayacak. Nokia ve BlackBerry için ise farklı bir politika izlenecek. Android 2.2 sürümü ve alt sürümleri, başta iPhone 3GS olmak üzere iOs 6 ve altı ile Windows Phone 7 ile çalışan akıllı telefonlardan artık WhatsApp'a erişim sağlanmayacak.

WhatsApp'ta tek seferde yalnızca 10 adet fotoğraf göndermek mümkünken, artık WhatsApp yeni sürümle bu sayıyı 30'a çıkarmış durumda. Yani kullanıcılar karşı tarafa tek seferde 10 adetle sınırlandırılan fotoğraf sayısının 30'a çıkarılması ile, tek seferde 30 fotoğrafa kadar gönderebileceksiniz. WhatsApp'taki sınırlamaların genişletilmesi kullanıcıları sevindirecek gibi görünüyor.

Bunun dışında WhatsApp'ta tıpkı Snapchat'te olduğu üzere, 24 saat sonra yok olan İnstagram Hikâyeler'deki gibi Status adında yeni bir özellik olacak. Üstelik çektiğiniz fotoğraflara doodle, emoji ve yazı da ekleyebileceksiniz. Öte yandan çektiğiniz videoların üzerine de renk seçenekleri ile fırça ve kalemle yazı yazabilir, emoji veya doodle ekleyebilirsiniz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *