WhatsApp'a Snapchat özelliği!

Milyarlarca sayıda kullanıcı olan anlık mesajlaşma platformu WhatsApp'a yeni bir özellik daha geliyor. WhatsApp yeni Beta sürümü ile güncellendiği zaman Snapchat'teki gibi fotoğrafların üzerine emoji ve yazı eklenebiliyor.

Facebook'un bünyesinde olan ve anlık mesajlaşma platformu olarak en çok tercih edilen WhatsApp yenilikler eklemeye devam ediyor. Artık WhatsApp'ta fotoğraf çekerken tıpatıp Snapchat'teki gibi çektiğiniz fotoğrafın üzerine istediğiniz emojiyi koyabilecek hatta bir de yazı da ekleyebileceksiniz. WhatsApp, yeni Beta sürümü ile güncelleme yapıldığında bu yeni Snapchat özelliği ile birlikte gelmiş oluyor. Snapchat'teki ile birebir aynı olmasa da kısmen, çekilen fotoğraf üzerine yazı ve emoji ekleme özelliği gelmiş bulunuyor.

Öte yandan geçtiğimiz aylarda İnstagram'da gelen hikaye (Stories) özelliği gibi, Snapchat'te de 24 saatte silinen fotoğraf ve videolar paylaşılabildiği gibi WhatsApp'ta da gönderilen fotoğraf ve videonun üzerinde bir takım değişiklikler yapabileceksiniz. Mesela WhatsApp'tan anlık çektiğiniz bir yağmur fotoğrafının üzerine şaşkın ya da mutsuz emoji gibi dilediğiniz emojiyi ekleyebilirsiniz. İstediğiniz yazı da ekleyebilirsiniz. Üstelik WhatsApp yeni güncelleme ile sadece bu özellikleri değil, daha net bir flaş uygulaması ile selfieler daha net ve daha parlak çıkacak. Gece çekilen selfieler gündüz çekilmiş gibi görünecek. Henüz test aşamasında ve Beta sürümü için gelmiş olan bu yeniliklerin kısa zamanla tüm kullanıcılar için yayınlanması bekleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *