WhatsApp'a yeni 3 özellik daha geliyor

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın Beta versiyonu güncellendi. WhatsApp'a önümüzdeki günlerde, dinamik çıkartma, konferans arama ve kelime ile emoji arama özelliklerinin gelmesi bekleniyor.

WhatsApp'a önümüzdeki günlerde güncellenen Android Beta versiyonu ile konferans arama, dinamik çıkartma ve kelime il emoji arama özellikleri gelecek. WhatsApp'ın Android platformundaki güncellenen Beta versiyonu ile, birçok kullanıcının beklediği numara değiştirme özelliği de güncellemeyle eklendi. Bunun haricinde WhatsApp'a üç yeni özellik daha geliyor.

WhatsApp'da sesli grup sohbeti üzerinde sohbeti üzerinde çalışmalar yapıyor. Bir etkinlik için grup oluşturduğunuzda grup üyelerini topluca arayarak daha hızlı iletişime geçilebilecek. Diğer yeni özellik ise dinamik çıkartmalar; bu yeni çıkartmalar sayesinde Instagram hikayelerdeki gibi, WhatsApp durumunda ya da karşı tarafa gönderilen yeni fotoğraflara eğlenceli emojiler eklenebilecek. Üçüncü yeni özellik ise, emoji arama özelliği. WhatsApp'ta mesaj yazarken iki nokta üst üste işareti koyup aranılan emoji yazılabilecek.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *