WhatsApp'a yeni bir özellik geliyor! Silinenler...

WhatsApp, iOS ve Android kullanıcılarına kaybolan fotoğraf ve video mesajlar özelliğini güncelliyor. Kaybolan mesajlar artık...

WhatsApp şu an itibarıyla iki milyarlık kullanıcı sayısıyla dünyanın en büyük anlık mesajlaşma uygulaması durumunda. Haziran ayı sonlarına doğru Android kullanıcılarına sunduğu yeni özelliği cuma günü de iOS kullanıcıları için yayımlamaya hazırlanan WhatsApp kullanıcıları artık fotoğraf ve video mesajları bir kez görüntüleyecek ve mesajlar kaybolacak. WhatsApp bu güncelleme ile kullanıcıların şikayetçi olduğu konulardan birisini daha çözüme kavuşturmayı hedefliyor.

Uygulama yöneticileri, güncelleme sonrasında kullanıcıların ekran görüntüsü almasını engellemeyecek. Mesaj gönderilirken “Bir Kez Görüntüle” seçilirse, içerik gönderenin sohbetinden ve alıcının sohbetinden kaybolacak. Android kullanıcıları için ise bu özellik, grup sohbetlerinde de geçerli olacak.

Bilgiler doğrultusunda yapılan haberlere göre, özelliğin sunulduğu mesajda, “Daha fazla gizlilik için, alıcı bir kez açtıktan sonra fotoğrafınız veya videonuz sohbetten kaybolacak. Unutmayın, insanlar her zaman ekran görüntüsü alabilir” ifadeleri yer almakta.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *