WhatsApp'a yeni güncelleme ile muhteşem özellik

Milyonlarca kişinin kullandığı mesajlaşma ağı WhatsApp'a yeni bir özellik daha geldi. WhatsApp, bugün itibariyle güncellendiğinde kullanıcılar yeni özellik ile karşılaşacaklar.

En çok kullanılan iletişim ağı WhatSapp, iOs cihazlar için bugün yeni bir güncelleme aldı. iPhone'larda bugün güncelleme yapıldığında muhteşem bir özellik gelmiş olacak. iPhone cihaza sahip olanlar WhatsApp'ı güncelledikleri zaman, WhatsApp'ta fotoğraf çekerken ya da video kayıt ederken üzerine çizim yapma özelliği geldi. Yani WhatsApp'tan arkadaşlarınıza göndereceğiniz fotoğraf ve videolarda çizim yapabileceksiniz.

Yeni özellik satesinde artık fotoğraf ve videoların üzerine yazı yazabilir, çizim yapabilir hatta emoji de ekleyebilirsiniz. Snapchat'ten alışık olduğumuz bu yeni özelliğin herkes tarafından beğenileceği tartışılmaz. Aynı zamanda yazı yazarken yazı rengini ve stilini değiştirebilir, çizim yapraken fırçanın inceliğini ile kalınlığını dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. WhatsApp öte yandan fırça olarak da iki seçenek sunmuş durumda. Çektiğiniz fotoğrafın boyutunu değiştirebilir, rengarenk seçenekleri ile üzerine çizim yapabilir ve yazı yazabilirsiniz. Birbirinden güzel emojileri de çektiğiniz fotoğrafın üzerine eklemeyi ve en önemlisi WhatsApp'ınızı güncellemeyi unutmayın...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *