WhatsApp’tan bomba gibi 3 yeni güncelleme

Anlık mesajlaşma platformları arasında bir dünya devi olan WhatsApp kullanıcılarını şaşırtmaya devam ediyor. Yeni güncelleme sayesinde artık internet olmasa da paylaşım yapılabilecek. Ayrıca…

Whatsapp yeni gelen özelliklerini güncellemeleri ile hayata geçirmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce Android’lere gelerek hayata geçirilen internet bağlantısız mesaj gönderme ve tek seferde 10’dan fazla fotoğraf paylaşımı özelliği şimdi de iOS’lar veri tabanlı cihazlar için faaliyete geçirildi.

Böylece Whatsapp iOS sürüm güncellemesi ile Android’lerde kullanımda olan aktif internet bağlantısı yokken de “Gönder” butonu kullanıma sunulmuş oldu. Büyük beğeni toplayacağına inanılan bu özellik sayesinde internet bağlantısı yokken de kullanıcılar arasında mesaj gönderilebilecek. Mesajlar, internet bağlantısı tekrar aktif hale geldiğinde karşı tarafa iletilecek.

Bir diğer özellikte ise, telefonudaki depolama alanının yönetimi üzerine yapıldı. Artık belirli bir sohbetteki istenen mesaj tipleri ayarlardan temizlenebilecek. Son güncelleme ile gelişen son özellik ise dosya paylaşım sayısına getirilen artış Daha önceden tek seferde 10 fotoğraf gönderilebilirken, bu güncelleme ile tek seferde 30 fotoğraf veya video gönderimi mümkün hale getirildi. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *