Whatsapp’tan grup sohbetlerine yeni güncelleme

Anlık mesajlaşmada en çok tercih edilen program Whatsapp kullanıcılarına kolaylık sağlamak amacı ile yaptığı güncellemelerine bir yenisini daha ekledi. Ayrıntılar haberimizde…

Dünya devi WhatsApp Android beta kullanıcıları için yeni bir güncelleme geldiğinin bilgisini paylaştı. 2.16.281 sürüm kodu ile uygulamaya geçen güncelleme sayesinde kullanıcılar tarafından tercih edilen grup sohbetleri daha eğlenceli bir boyuta taşınıyor. Güncelleme ile ilgili alınan bilgilere göre, anlık mesajlaşma uygulamasında kurulan grup sohbetlerine yeni kişiler davet edilebilecek.

Eski sürümünde mevcutta gruba kişi alma imkanı kısıtlı iken, yeni gelen güncelleme ile birlikte “Gruba link ile davet et” seçeneği aktif hale geliyor. Kısaca bu son güncelleme ile gruba katılması istenilen yeni kişiler grup üyeleri tarafından kendilerine gönderilen bir link ile gruba davet edilebiliyor. Böylece kullanıcıya verilen URL ile yeni kişi davet edilme imkanı elde edilmiş oluyor.

Geçtiğimiz günlerde alınan bir haberde ise ile de mesajlaşma güvenliğini ileri seviyeye taşımayı hedefleyen Whatsapp’ın, parola koruma özelliği ile kullanıcıların sohbetlerine 6 haneli farklı bir şifre koyabilme olanak sağlayacağını duyurmuştu. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *