Windows 10 yeniden ücretsiz mi oluyor?

Microsoft'un bir süre önce açıklaması dahilinde her Windows kullanıcısına ücretsiz olarak Windows 10 verileceği açıklanmıştı fakat yeniden ücretli olacağı belirtilmişti. Yeni alınan bilgilere göre ise Windows 10 yeniden ücretsiz mi olacak?

Microsoft’un bir süre önce ücretsiz Windows 10 teklifinin geçen ay bitmesinin üstüne kullanıcıların moralleri düşmüşken Microsoft’un yaptığı açıklama ile birlikte daha önceden Windows 10’a geçmemiş Windows 7 ve Windows 8.1 kullanıcılarının kendi ürün anahtarlarını kullanarak Windows 10’a ücretsiz olarak geçebileceği ortaya çıktı.

Bu durum birçok kaynak tarafından doğrulandı. Bugün, Windows 7 ve 8.1 ürün anahtarına sahip olmak şartıyla kullanıcıların bilgisayarlarını ücretsiz olarak Windows 10’a yükseltebileceği doğrulandı. Microsoft, böyle bir fırsatı kullanıcılara sunduğunu resmi olarak açıklamıyor fakat firma Windows 10’a henüz geçmeyen kullanıcılar için biraz rahatlık sunmak istemiş. Bununla birlikte, bu durumun sürekli olarak kalacağının bir garantisi verilmiş değil henüz. Microsoft’un yakın bir zamanda bu durumu yakın bir zamanda ortadan kaldırması ise pek şaşırtıcı olmayacaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *