Windows, Office 2019'u tanıttı! Özellikleri neler olacak?

Microsoft, Office uygulamalarının yeni sürümü olan Office 2019'u tanıttı. Önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek olan Office 2019 ile birlikte gelen tüm özelliklerden Office 365 kullanıcıları yararlanabilecek.

Microsoft, Amerika Birleşik Devletleri eyaleti Orlando'da düzenlenen Microsoft Ignite etkinliğinde Office 2019'u tanıttı. Yapılan açıklamalara göre, Microsoft Office 2019, gelecek yıl piyasaya sürülecek. Office 2019, bulut için henüz hali hazırda olmayan müşteriler için yeni kullanıcı ile BT yetenekleri ekleyecek. Mesela, eğilme efekti, basınca duyarlılık ve mürekkep yeniden oluşturma gibi en yeni ve geliştirilmiş mürekkepleme özellikleri daha iyi çalışmaya olanak sağlamış olacak.

Yeni çizelgeler ve formüller Excel için veri analizini daha güçlü kılacak. Powerpoint sunumlarına Morph ve Zoom gibi görsel animasyon özellikleri farklı bir bakış açısı katacak. Sunucu geliştirmelere, kullanışlılık, BT yönetilebilirliği, ses ve güvenlik güncellemeleri de Office 2019'da yer alacak.

Microsoft konu ile ilgili yaptığı açıklamada, Office 2019'un uygulamaların bir kısmını yada tamamını kurum içi tutmaları gerektiğini düşünen kişiler için değerli bir gelişme olacağını ifade etti. Orjinal Office 365 hesabı olan kişiler, Office 2019'daki tüm özelliklerden faydalanabilecek.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *