X-Men: Apocalypse 19 Mayıs’ta vizyona giriyor

Bryan Singer’ın yönetmen koltuğund oturduğu X-Men serisinde yepyeni bir film ile karşımıza çıkacak olan X-Men: Apocalypse yarın yani 19 Mayıs günü vizyondaki yerini alacak. Merakla beklenen filmin konusu ve oyuncu kadrosu detayları haberimizde…

X-Men: Apocalypse bilim kurgu ve aksiyon türü ile pek çok izleyicinin büyük bir merakla beklemekte olduğu X-Men serisinin yeni filmiydi. 19 Mayıs’ta izleyicisiyle buluşacak olan filmin oyuncuları James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Oscar Isaac, Olivia Munn, Evan Peters ve Sophie Turner olarak sıralanırken, filmin konusu ise şöyle:

Apocalypse evdendeki en güçlü mutanttır ve bin yıllar boyunca uyumuş ve o sırada dünya da çok değişmiştir. Uyandığında dünyayı tanıyamaz ve gördüklerine çok fazla öfke duyar. Dünyayı tamamen yıkıp yeniden inşa etmeye karar veren Apocalypse kendisine bulduğu 4 yardımcı ile birlikte iş başına geçer. Bu duruma karşı Mystique, Profesör X ve başka mutantlar güç birliği yaparak dünyayı kurtarmaya mevburdurlar.

X-Men: Geçmiş Günler Geleck filmi sonrasında X-Men: Apocalypse filmini sunacak olacak Bryan Singer, mutant savaşlarında yeni bir soluk getirmek amacında. Daha önceki filmi ile de sinemalarda büyük başarı sağlayarak üst sıralarda yer alan X-Men: Geçmiş Günler Gelecek filmi sonrasında yeni filmi X-Men: Apocalypse serisinde beklentiler oldukça yüksek ve bu başarıyı aşmayı hedefliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *