Xbox One S dünya genelinde tükenmek üzere!

Geçtiğimiz günlerde Microsoft tarafından satışa sunulan oyun konsolu Xbox One S, beyaz renkli modeli ile oldukça beğenildi. Kısa zaman önce Türkiye’de de satışa sunulan Xbox One S, dünya genelinde satıcıların elinde neredeyse tükenmiş durumda…

Son zamanlarda adını sürekli duyuran Microsoft’un bir süre önce Türkiye‘de satışa çıkarttığı yeni ürünü Xbox One S’in beyaz renkteki modeli, mükemmel bir hasılat yaparak satıcıların çoğunda tükendi. Kullanıcıları tarafından oldukça beğenilen ürün boyut konusunda eski Xbox One’a göre yüzde 40 kadar zayıf durumda olsa da bu modeli satın almayı istiyorsanız ilk olarak sadece 2TB modellerini satın almak mümkün olacak. 500GB ve 1TB’lık modeller ise daha geç satışa sunulacak. Ürün, aynı zamanda sadece şimdilik olduğu düşünülse de HDR desteği ve 4K görüntü özelliği sunan tek konsol olmuş durumda.

Şuana kadar öğrenilen bilgilere göre, ön planda Gears of War renkleri ve 2TB’lık alanı ile satışa çıkarılan Xbox One S’in beyaz renkli modeli, yüksek satış rakamlarının ardından stoklarda neredeyse hiç kalmadı. Aynı zamanda Türkiye lansmanında verilen bilgiler de, bu çok satılan modelin sınırlı sayıda üretimi yapılacağının ve stoklarda yenilik yapılması düşünülmediğinin yönünde.

Eğer 2TB’lik modeli satın almak istiyorsanız fakat alabileceğiniz yerlerde de ürün kalmadı ise geriye tek seçeneğiniz Gears of War özel sürümü olacak. Xbox One S’in 1TB ve 500GB’lık modellerinin kısa zaman içinde piyasaya çıkarılması beklenmesinin yanı sıra 2‘TB’lık beyaz renkli modelleri ise 1899 TL kadar bir ücret ile satın alabilirsiniz. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *