» 
»
 

Yağışlar etkisini kaybediyor! 19 Aralık hava durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun doğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, sabah saatlerinden itibaren Hakkari, Şırnak çevrelerinin kar yağışlı, diğer kesimlerin ise az bulutlu ve açık geçmesi bekleniyor. 19 Aralık Pazartesi güncel hava durumu ayrıntılarda...

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan bilgilere göre, ülkemizin doğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, sabah saatlerinden itibaren Şırnak ile Hakkâri çevrelerinin kar yağışlı, diğer kesimlerin ise az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Yurdun doğu kesimlerinde kuvvetli olmak üzere iç kesimlerde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis ve pus hadisesi görüleceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklıklarının ise yurt genelinde emvsim normallerinin altında seyredeceği bekleniyor. Rüzgâr, genellikel kuzey bölgesinden esecek. Karadeniz'in kıyı kesimleridne batı ile kuzeybatı yönlerinden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

19 Aralık 2016 Pazartesi güncel hava durumu şöyle; Ankara 2 derece az bulutlu, İstanbul 9 derece az bulutlu, İzmir 10 derece az bulutlu, Bursa 5 derece az bulutlu, Adana 12 derece az bulutlu olacak. Antalya 15 derece az bulutlu, Samsun 5 derece parçalı ve az bulutlu, Trabzon 6 derece parçalı ve çok bulutlu, Erzurum -14 derece parçalı ve az bulutlu, Diyarbakır 3 derece parçalı bulutlu olacağı tahmin ediliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *