» 
»
 

Yasak aşkından doğurduğu bebeğini babasının mezarına gömdü!

Adana'da 22 yaşındaki üniversitesi yasak aşkından hamile kaldığı bebeğini tuvalette dünyaya getirdikten sonra babasının mezarına gömdü. İhbar üzerine harekete geçen polis ekipleri, kan donduran gerçekleri öğrendikten sonra genç kızı tutukladı.

Adana'da meydana gelen olaydan alınan bilgilere göre, 22 yaşındaki üniversite öğrencisi Melek D., bekar sandığı evli ve üç çocuğu olan 33 yaşındaki Hasan G. ile arkadaşlık kurdu. Ardından çift Gaziantep'te 1 sene dini nikahlı yaşadılar. Melek D. hamile kaldıktan sonra Hasan G.'nin ailesi ile tanışmak istediğini söyledi. Ancak Hasan G. ailesinin hasta olduğunu söyleyerek genç kızın ailesi ile tanışmasını engelledi. Doğum zamanı yaklaşan Melek G., Hasan G.'yi aradığı birgün telefonda onun eşi ile konuştu. dini nikahlı eşinin evli ve üç çocuk babası olduğunu öğrenince sancıları arttı ve evinde yasak aşkından hamile kaldığı bebeğini gizlice tuvalette dünyaya getirdi. Kordonunu kestikten sonra bebek iddialara göre ölü doğdu. Melek D. ölü doğan bebeğini çantaya koyarak Baklalı Köyü Mezarlığı'ndaki babasının mezarına gömdü.

Bir kişinin olayı polise ihbar etmesi üzerine harekete geçen polis ekipleri Melek D.'yi gözaltına aldı. Melek D. sorgusunda bebeğin ölü doğduğunu söyledi. Gaziantep'te eğitim gördüğü dönemde Hasan G. ile tanıştığını ve onun kendisini bekar olarak tanıttığını ona aşık olduğunu söyledi. Evli ve üç çocuğunun olduğunu öğrendikten sonra bebeği aldırmak istediğini ancak aldıracak para bulamayınca vazgeçtiğini, ailesinden de korkuğu için kimseye birşey söyleyemediğini dile getirdi.

Evinin tuvaletinde gizlice bebeğini doğurduğunu, ancak bebeğinin ölü doğduğunu söyledi. Gizli bir şekilde ölü doğan bebeğini toprağa verdiğini ve pişman olduğunu dile getirdi. Melek D. sorgusunun bitmesinin ardından çıkarıldığı mahkeme kararınca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *