» 
 

Yaşar Alptekin İslami usullere göre evlendi, işte tesettürlü eşi!

Evlendiğini sosyal medya üzerinden duyuran bir dönemin ünlü manken ve oyuncusu Yaşar Alptekin, eşiyle birlikte evlilik töreni için dini kıyafetler giyerek nikah merasimini de dini usullere uygun olarak hazırladı.

Evlendiğini sosyal medya üzerinden duyuran Yaşar Alptekin, eşiyle birlikte evlilik töreni için dini kıyafetler giyerek nikah merasimini de dini usullere uygun olarak hazırladı. Bir süre önce katıldığı bir televizyon programında evlenmek istediği bir bayan olduğunu ancak bazı borçları olduğunu, onları ödedikten sonra evlenmeyi istediğini belirten Alptekin'in resimlerde çok mutlu olduğu görüldü.

İlk evliliğinde 22 yaşında Ayris Alptekin adında bir kızı bulunan Yaşar Alptekin, Facebook hesabı üzerinden, ”Allahın emrine uyduk. Mutlu bir yuva kurduk Allah'tan saadet diliyoruz. Nikahımıza teşrif edenlerden Rabbim razı olsun” paylaşımını yaptı.

10 Mart 1962; Şarköy, Tekirdağ doğumlu, eski manken, dansçı ve oyuncu. Alptekin erken yaşlarda mankenliğe başladı; sonra oyunculuğa başlayarak dizilerde, sinema filmlerinde oynadığı rollerle hemen fark edildi; özellikle Lambada (Gençlik Ateşi) filmiyle hem oyuncu hem dansçı kimliğiyle ön plana çıktı. Bazı özel TV kanallarında çeşitli tanıtım filmlerinde yer aldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *