» 
»
 

Yaşlı çift kaldıkları otele intihar mektubu bırakıp sırra kadem bastılar

Yaşlı bir çift, hayata veda etmek için çok sevdikleri Çeşme'yi seçtiklerini belirterek yazdıkları mektubu ve 2 bin lira bahşişi kaldıkları otel odasına bırakarak, rahatsızlandıklarını söyleyerek otelden ayrıldı. Polis her yerde intihar mektubu bırakan yaşlı çifti arıyor.

Çeşme'de geçtiğimiz hafta taitle gelen 70 yaşlarındaki Ülker ile Altan Çetin çifti, kaldıkları otelin odasına bıraktıkları intihar mektubunun ardından sırra kadem bastı. Yetkililer gece yarısı otelden ayrılmalarının sonrasında çiften haber alınamadığını belirtirken çiftin odasında bir intihar mektubu ile otel çalışanlarına bahşiş olarak bırakılmış iki bin lira bulundu.

Yazdıkları mektupta kanser hastası olduklarını belirten çifti polis her yerde arıyor. İntihar edip etmedikleri halâ belirlenemeyen ve emekli öğretmen oldukları öğrenilen çiftin telefonda son görüştüğü kişiler tespit edilmeye çalışılıyor. Geçtiğimiz hafta Çeşme'ye tatile gelen Mersin nüfusuna kayıtlı Altan çifti, kaldıkları otelin odasına bıraktıkları intihar mektubunun sonrasında kayıplara karıştı.

6 Şubat Pazartesi günü Çeşme'de aldıkları otelden midelerinin ağrıdığını söyleyerek otelden ayrılan çift ile ilgili gerçek oda temizliği yapıldığı sırada ortaya çıktı. Oda görevlileri temizliğe geldiğinde iki ayrı zarf bulduklarını ve zarflardan birinin intihar mektubu diğerinin ise otel çalışanları için bahşiş olduğu görüldü.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *