» 
»
 

Yay burcu bu hafta sabırsız

Merak edilen burçlar arasında yer alan Yay burcu 4 Nisan 10 Nisan arası neler yaşayabilir, hangi gelişmelerle karşılaşabilir, yıldızının yorumu nedir?

Yay burcu yeni haftada sadece empatiye ihtiyaç duyacak çünkü yaşayacağı sabırsızlık ve acelecilik ile pek çok durumu çıkmaza sokma potansiyeline sahip. İş hayatında mümkün olduğunca sakin olmakta ve karşı tarafla paylaşımlarda bulunmakta fayda var diyebileceğimiz Yaylar için anlaşılamamak bu hafta büyük sorun yaratabilir.

İlişkilerinde güven duygusunun ön plana çıktığı Yaylar için yeni haftada kıskançlık da oldukça baskın. Özellikle içinde bulunduğunuz arkadaş grubunda yaşayacağınız durumlar için biraz daha sabırlı olmanız gerekse de kendinize hakim olmanız biraz sizi yorabilir.

Aşk hayatında da en büyük beklenti bu hafta birbirine inanmak ve güvenmekten yana. Yaylar karşısındakine kendi verdikleri değerin herkesten üstün olduğunu düşünerek başkalarının bu seviyeye ulaşmasının imkansız olduğunu düşünüyor ve karşı taraftan da aynı şekilde beklenti içine giriyor. Tavsiye niteliğinde olsa da bu hafta ilişki yaşadığınız insanlara karşı biraz daha hassas davranmanızda fayda var diyebiliriz.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *