Farkonda
Farkonda
» 
» 
» 
Yaz dizileri başladı...

Yaz dizileri başladı...

Dizi Yorum

Bir tarafta sahte yüzlerin arasında sıkışıp kalmış kariyer sahibi yakışıklı bir avukat, diğer yanda gerçek hayatın tam ortasında yaşam mücadelesi veren gururlu ve güzel bir kız. Barış ile Aslı'nın hikayesi ekranlarda yepyeni bir yaz dizisi olarak başladı. 2017 yazına damga vurması beklenen diziler arasında yer alan Ateşböceği dizisi ilk bölümü ile oldukça ilgi gördü diyebiliriz.

Öncelikle söylemeliyiz ki dizideki başrol karakterler Barış ve Aslı uyumları ile izleyicileri ilk etapta cezbetmeyi başardı. Kiralık Aşk'taki Ömer ve Defne'den sonra aralarında sosyo-ekonomik farklar olan ancak yine de birbirleriyle uyumlu bulunan bir çift olup olmayacakları gelecek bölümlerde daha da netleşecektir. Ateşböceği pek çok açıdan Kiralık Aşk'a benzerlik gösterse de içinde barındırdığı doğallıkla başarı elde etmesi hiç de zor görünmüyor.

Perşembe akşamları Star ekranlarına gelecek olan Ateşböceği'ne yine en yakın rakip dizilerden birisi de aynı kanalda Salı akşamları ekrana gelecek olan Dolunay dizisi olabilir diye düşünüyoruz. Aynı kanalda farklı akşamlarda olması reyting savaşlarına yol açmasa da aralarındaki benzerlikler nedeniyle kıyaslanma ihtimali yüksek. Dolunay dizisinde başrollerde göreceğimiz Can Yaman ve Özge Gürel arasındaki uyumu da salı günü ekranlara gelecek olan ilk bölüm sonrası değerlendirelim.

30 Haziran 2017 Cuma 19:31
Tüm Yazıları

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *