» 
»
 

Yengeç Burcu için bir haftanın özeti

Bu hafta Yengeç burcu için nasıl geçecek, neler bekleniyor neler tavsiye ediliyor bakalım.

Yengeç burcu 16 Mayıs ile başlayan bu yeni haftada iş hayatında oldukça pratik ilerliyor ve pek çok mevzuyu daha hafta başında yoluna koymanın rahatlığını tüm hafta boyunca yaşıyor. Ancak yine de ara sıra ortaya çıkabilecek aksaklıklar can sıkıcı olabilecektir. Yengeçler yine de böyle durumlarda hassas davranarak işlerin kontrolünden çıkmasına izin vermeyecektir.

Aşk hayatında huzuru tercih eden Yengeç burcu bu hafta bir değişiklik yapıyor ve başkalarının dertlerini dert ediniyor bu da ona biraz huzursuzluk yaratabilir. Sevdiği kişilerin iyiliğini düşünen Yengeçler sevdikleri için gayret gösteriyor ve onlar için de yolunda gitmeyen işleri yoluna sokmaya çalışıyor. Buna rağmen işleri karmaşık hale getirerek can sıkıcı sonuçlar almak istemiyorsanız, bunları ortaya çıkaran kişilerden uzak durmakta fayda görürsünüz.

Sosyal hayatında da bir süredir devam eden sorunları çözmeye yeltenecek Yengeçler için yeni haftanın sonuna doğru biraz daha içe dönük ve yalnız kalma isteğinin artacağı bir süreç olacaktır. Bu sayede kafasını daha iyi toplayacak olan Yengeç burcu bir sonraki haftaya daha rahat hazırlanmak isteyebilecektir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *