Yeni Apple iPhone 5se ve iPad Air 3 çıkış tarihi belli oldu

15 Mart’ta iPhone 5se ve iPad Air 3 tanıtılacak. Yeni Apple ürünlerinin çıkış tarihleri de belli oldu. iPhone 5se ve iPad Air 3 18 Mart’ta satışa çıkacak. Peki özellikleri neler olacak ve iPhone 5se fiyatı belli mi?

Dünyanın en değerli markası olarak belirlenen Apple yeni modelleri iPhone 5se ve iPad Air 3 için gün sayıyor. Yeni modellerinin lansmanı için 15 Mart tarihini belirleyen Apple, yeni modellerinin satış tarihini de 18 Mart olarak açıkladı. Apple yeni telefonu iPhone 5se'nin özellikleri neler olacak?

Alınan bilgilere göre A9 yongaseti ile geleceği belirtilen iPhone 5se 2GB RAM ve 4-inç (1136x640) ekran özelliklerine sahip olacak. Parmak izi, NFC (Apple Pay), Live Photos, Siri haricinde arka kamera 8 MP ve ön kamera 1.2MP olarak bekleniyor. iPhone 5se renkleri gümüş grisi, koyu gri, altın ve gül kurusu olacak. Yeni iPhone telefonun taban fiyatı ise 450 dolar olarak bekleniyor.

iPad Air 3'ün özellikleri ise iPad Pro'nun 9.7-inç'lik bir versiyonu olacağı şeklinde belirtilirken, iPad Pro ile gelen kalem ve akıllı klavyenin bu modelde de yer alacağı söyleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *