» 
»
 

Yeni aya girerken Akrepler için gelişmeler

25 Nisan’da başlayan yeni hafta Akrep burcu için neler getiriyor bakalım.

Hafta başında oldukça durağan günler geçirmesi beklenen Akrepler için haftanın son iş günlerine doğru bazı hareketlenmeler söz konusu olsa da yeni hafta çok fazla değişiklik vadetmiyor. Özellikle karar verme aşamasında kendisini zorlayacak olan Akrepler, bu işi bir süreliğine güvendikleri kişilere bırakırlarsa daha huzurlu olacakları bir süreç geçirebilirler.

İkili ilişkilerinde ve aşk hayatında yeniliklerin gündemde olduğu bu yeni haftada Akrepler, cazibelerini kullanarak karşısındakine istediğini yaptırmak konusunda başarılı olacaklardır. Her ne kadar sürprizlerin de yer aldığı bir hafta olsa da bu süreç genel anlamda sakin geçecek gibi görünmekte. Kendi becerilerinin farkında olan Akrepler için işler yolunda. Yeter ki inancını kaybetmemiş olsun, Akrep burcu her şeyi avucunun içinde tutacaktır.

Arkadaş çevresinde bazı anlaşmaların yapılması gündeme gelebilirken, ortak planlamalarda sıkıntılar yaşanabilir. Onları evinizde ağırlamak isteyebilir bu konuda da ailenizden yardım alabilirsiniz. Alacağınız destekle tam da umduğunuz gibi bir hafta sonu geçirmeniz mümkün olacaktır. Yeni haftaya ise zinde başlamak için tüm enerjinizi depolamış olacaksınız.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *