» 
»
 

Yeni aya girerken İkizler için yeni gelişmeler neler olacak?

Bu hafta İkizler burcu hangi gelişmelere tanık olabilir, yıldızından hangi tavsiyeler geliyor bakalım.

Yeni haftada İkizler için kafa karışıklığı sinyalleri veriliyor. Bu da işe odaklanmada zorluk meydana getirebileceği gibi yanlış kararlar vermenize de kapı aralıyor. İkizler burcu bu hafta özellikle karar mekanizmalarının içinde yer almamaya çalışmalı ve ciddi konuları güvendikleri kişilerin ellerine bırakmalı. Geçici yaşanan bu bulanık süreç içinde daha sonra zarara uğramamak için yapılması gereken en doğru şey bu olacaktır.

Aşk hayatında da kendini net ifade edemeyen İkizler, uzun süredir planlamış oldukları pek çok konunun yeni haftada beklenmedik şekilde ilerlemesine şahit olabilir ve bu da onların canını biraz sıkabilir. Böyle durumlarda sakin kalarak karar vermek en doğru hareket olacağı gibi, ani verilecek kararlar sonradan üzücü sonuçlar doğurabilir.

Arkadaş gruplarında yeni tanışmalar yeni paylaşımlar söz konusu olabilir ve bu da stresle geçen haftanın sonunda sizi rahatlatabilir. İkizler için unutulmaya yüz tutmuş bazı duyguların canlanabileceği bu haftada etrafınıza karşı daha dikkatli olmanızda fayda var. Arkanızdan çevrilebilecek dolaplar olabilir. Sakin kalın ve en doğru hamleyi yapın.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *