» 
»
 

Yeni dizi Bodrum Masalı 1. bölümü için sayılı günler kaldı

Ekranlara gelmeye hazırlanan yeni yaz dizisi Bodrum Masalı henüz başlamamasına rağmen büyük yankı uyandırdı. Ergüven ailesinin tüm mal varlığını kaybedip, Bodrum'da yeni bir hayata başlamaları ile başlayan bu masalda neler yaşanacak? Bodrum Masalı muhteşem oyuncu kadrosu, konusu, fragmanları ve dizi hakkındaki yeni gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz...

Ekranlara yeni bir dizi daha gelmeye hazırlanıyor. Şimdilik yaz dizisi olarak belirlenen Bodrum Masalı'nın yayınlanan 5 fragmanı üzerine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Merakla beklenen Bodrum Masalı'nın ne zaman başlayacağı henüz bilinmiyor. Ancak çok yakın bir zamanda meraklıları ile kavuşması bekleniyor. Başrollerinde Şevval Sam, Timuçin Esen, Alperen Duymaz, Dilan Deniz, Murat Aygen, Toprak Sağlam ve Hilmicem İntepe'nin olacağı Bodrum Masalı'nın yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin oturuyor. TMC yapımındaki Bodrum Masalı Erol Avcı'nın yapımcılığında, senaryosu ise Emre Özdur ve Başar Başaran'ın usta kaleminden çıkıyor.

Bodrum Masalı'nın 1. bölümü merakla bekleniyor. Bodrum Masalı'nın konusu ise, çok büyük bir otele sahip, varlıklı ve hırslı bir adam Evren Ergüven, bir anda hırsına yenik düşerek riskli bir işe girişip yatırım yapar. Ancak bu hırs onu bir gece iflasa sürükler. Tüm mal varlığını kaybeder ve eşi Yıldız'ı, zengin hayata alışan çocukları Su ve Ateş'i de alıp Bodrum'a gitmeye karar verirler.

Yazdan yaza tatile gittikleri Bodrum artık onların yeni yuvasıdır. Ailenin geride kalan tek mal varlığı olan yarı hissesi kendilerinde olan otel onların tek geçim kaynağıdır. Yıldız'ın babasının ölümü sırasında oteli hem kızı Yıldız'a hem de Evren ile de birlikte çalışmış olan halâ Bodrum'da yaşamakta olan Faryalı'ya da bırakmıştır.

Oyuncu kadrosunda, Şevval Sam (Yıldız), Timuçin Esen (Faryalı), Murat Aygen (Evren), Toprak Sağlam (Gözde), Alperen Duymaz (Ateş), Dilan Çiçek Deniz (Su), Serhat Onat (Uzay), Hilmicem İntepe (Kelebek), Bora Cengiz (Cenk), Serel Yereli (Alara), Ezgi Şenler (Aslı), Zehra Yılmaz (Rana).

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *