» 
 

Yeni dizi Vatanım Sensin dizi sektörüne iddialı bir giriş yapıyor

Kanal D ekranları yine muhteşem bir projeye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in başrol oynadığı dizi de izleyici adeta geçmişte tarihi bir yolculuk yapacak. İşte Vatanım Sensin dizisi ile ilgili ayrıntılar…

Yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Yağmur Duru Taylan’ın oturduğu dizi Vatanım Sensin’in oyuncu kadrosunda Halit Ergenç ve Bergüzar Korel, Onur Saylak, Senan Kara, Baki Davrak, Şebnem Hassanisoughi, Celile Toyon, Boran Kuzum, Pınar Deniz, Miray Daner, Kubilay Aka, Hakan Salınmış gibi önemli isimler bulunuyor.

Balkan Harbi ve İzmir’in işgal gibi çok önemli tarihi iki olayı konu alan dizi de savaş nedeni ile parçalanan bir ailenin yeniden bir araya gelmesi işleniyor. Savaş döneminde yaşanan olumsuz koşullar ve sıkıntılara rağmen tutkulu, unutulamayan bir aşkında en özel anlarına tanıklık edilecek dizi için Selanik, İzmir, Kordon ve Kemeraltı gibi önemli mekanlar kullanılıyor.

1970 İstanbul doğumlu Halit Ergenç, Mimar Sinan Üniversitesi Opera ve Müzikal Tiyatro oyunculuğu bölümünü bitirmiştir. Muhteşem Yüzyıl, Devrim Arabaları, Binbir gece gibi birçok önemli projede imzası bulunan ünlü oyuncu 2009 yılında güzel oyuncu Berguzer Korel'le dünya evine girmiş, ünlü çiftin bu güzel birliktelikten Ali isminde bir erkek çocukları olmuştur.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *